OSOBNÍ ÚDAJE

Pozice *
Jméno *Příjmení *
Titul Datum narození *
Telefon *Váš e-mail  *
Bydliště
VZDĚLÁNÍ, KURZY, ŠKOLENÍ
Vzdělání
Jste toho času veden/a na úřadu práce ?
Dvousměnný provoz
Nepřetrživý provoz
KLÍČOVÉ ZNALOSTI A DOVEDNOSTI
Řidičské oprávnění
Vysokozdvižný vozík
Svářecí průkaz
Jeřábník, vazač
Jazykové znalostiJazyk Úroveň
Jazyk Úroveň
Psaní všemi deseti
Počítačové schopnosti
Další zkušenosti, schopnosti
Zájmy
ŽIVOTOPIS
Vložte prosím strukturovaný životopis, nebo použijte prosím náš vzorový životopis
Strukturovaný životopis 1.
Pokud vkládáte životopis v rámci probíhajícího výběrového řízení (tzn. vyberete v rubrice „Pozice“ položku konkrétní pracovní pozice) platí
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním poskytnutých osobních údajů za účelem realizace výběrového řízení. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat po dobu konání výběrového řízení a 14 dnů po jeho skončení. Více informací o zpracování osobních údajů zde. Odesláním potvrzujete, že Vámi poskytnuté údaje jsou pravdivé a přesné.

Dále můžete vyjádřit následující souhlas:
se zpracováním osobních údajů za účelem Vaší evidence jako potenciálního uchazeče o zaměstnání u Alcadrain a oslovování Vás pracovníky společnosti s vhodnými pracovními nabídkami. Tento souhlas udělujete na dobu pěti let. Podrobnější podmínky zde. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat v souladu s GDPR a našimi Zásadami pro zpracování osobních údajů . Odesláním potvrzujete, že Vámi poskytnuté údaje jsou pravdivé a přesné.

Pokud nevkládáte životopis v rámci probíhajícího výběrové řízení (tzn. vyberete v rubrice „Pozice“ položku „jiná“) platí:
Zasláním osobních údajů souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem Vaší evidence jako potenciálního uchazeče o zaměstnání u Alcadrain a oslovování Vás pracovníky společnosti s vhodnými pracovními nabídkami. Tento souhlas udělujete na dobu pěti let. Podrobnější podmínky zde. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat v souladu s GDPR a našimi Zásadami pro zpracování osobních údajů. Odesláním potvrzujete, že Vámi poskytnuté údaje jsou pravdivé a přesné.